2550 NERO ANGOLA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 2550 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 318cm / 125inch |
| Height | 176cm / 69inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 365kg |
| Block | 2550 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 184cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 365kg |